Pages Menu
Categories Menu

olej kokosowy cena

olej kokosowy cena

Beauty Wskazówka-Wilgotne do sucha pogoda Skin Care

Po zrobieniu ostatniej podróży z wilgotnym klimacie Houston do znacznie włosów jednym z Los Angeles, nie mogę się doczekać, aby zadać Sameera, nasz edytor piękno, co się dzieje z moją skórą. Od chwili, gdy wysiadał z samolotu, moja skóra stopniowo stał włosów. Każdego ranka (a czasem, kiedy miałem przerwę i http://www.apartamenty.in/apartament-sunrise-.html wrócił do domu), chciałbym bezlitośnie szorować twarz bezskutecznie. Płatki nie ustąpi i krem ??nawilżający nie pomaga! Więc oto kilka wskazówek, które pomogą z Sameera z tych kwestii pielęgnacji skóry ze zmianami klimatycznymi brzydkie.

Q) Kiedy dotarłem do chłodnicy, suszarka do pogody, moja skóra płatkowane, szczególnie wokół ust i nosa. Jaki jest najlepszy sposób, aby łuszcząca się skóra sucha odejdzie w jednej chwili?

A) Aby pozbyć się suchej, łuszczącej się skóry, w jednej chwili, wilgoć jest kluczem. Czasami, jeśli idziesz z wilgotnym klimacie, twój lekki krem ??nawilżający nie będzie go wyciąć, więc zawsze nosić ze sobą balsam. Balsamy są doskonałe do leczenia bardzo suchą skórę na-The-Go: na twarzy, warg, a nawet skórek i kończy podzielone. Chcesz spojrzeć na bezzapachowy balsam z naturalnych olejów i witamina E, które pomagają łagodzić i leczyć skórę.

Spróbuj balsam zawierający grono nawilżające i kojące dla skóry składników, takich jak olej arganowy, olej z kiełków pszenicy, awokado i masło Shea i witamina E. Oprócz tych składników nawilżających, coś z rozmarynem i Tea Tree Oil dostarczy antybakteryjne i anty-septyczne relief – idealny dla skóry, która doświadcza freak związanych z podróżą na zewnątrz!

Balsam, który przychodzi w dogodnej podróży wielkości rury i jest idealny dla wszystkich Twoich potrzeb skóry suchej może przestać przeznaskórkową utratę wody (eleganckie określenie dla utraty wilgoci w skórze), dzięki czemu jest idealny do długich podróży samolotem lub suchym klimacie.
Wpis zawdzięczamy