Pages Menu
Categories Menu

olej kokosowy gemini

olej kokosowy gemini Jeśli jesteś mieszać-smażenia lub w inny sposób gotowania w podwyższonej temperaturze, należy kokosowy olejek zamiast.

olej kokosowy gemini

Ponieważ olej kokosowy jest naprawdę gruby krótszy łańcuch nasycony, że jest o wiele więcej bardzo łatwo metabolizowane przez organizm niż wiele innych tłuszczów nasyconych. Mam wykorzystywane kokosowy olejek zamiast oliwy olejku do stir-fries, pieczenie, a przedłużone ogrzewanie z doskonałymi wynikami i bez różnicy w smaku. Olejek kokosowy jest stały w temperaturze pokojowej.

olej kokosowy gemini

Badania pokazują, że kokosowy olejek przechowywać w temperaturze pokojowej przez ponad rok nadal nie wykazuje objawów jełczenia. Badania sugerują również, że regularne stosowanie oleju kokosowego może zmniejszyć całkowity poziom cholesterolu. Osoby mieszkające w regionach, w których olej kokosowy jest spożywane regularnie mają zwykle niższy poziom cholesterolu niż osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych, którzy jedzą typowej amerykańskiej diety przetworzonej żywności i przetworzonych olejów.

Wpis zawdzięczamy