Pages Menu
Categories Menu

olej kokosowy kalorie

olej kokosowy kalorie

Domowe Telenowele – zrobić coś dobrego dla Twojej skóry

mydła komercyjne są niczym w porównaniu z ich odpowiednikami domowych: mydła komercyjne wysuszyć skórę i często pozostawiają obrzydliwy film z tyłu. Homemade mydło, z drugiej strony, jest dobre dla skóry i używa mniej środków chemicznych.kroki importu z chin Chociaż mogłoby się wydawać zastraszenia, domowe mydło jest bardzo łatwe do wykonania, a przekonasz się, że domowej roboty mydła mają również żaden z problemów związanych z mydła komercyjnych.

mydła komercyjne są szkodliwe dla skóry i środowiska: zamiast mydła, są zwykle detergenty, które są produktami na bazie ropy naftowej. Ponieważ nie są one naprawdę mydło, mają tendencję do suchej skóry z ich agresywnych środków chemicznych. Ponadto, przy zakupie mydła komercyjnych, to często trudne lub wręcz niemożliwe, aby powiedzieć, czy mydło był testowany na zwierzętach, i czy takie badania były prowadzone w sposób etyczny.

Domowe mydła są mniej skomplikowane. Zamiast są wykonane z ropy naftowej, są one wykonane przede wszystkim z wody i oleju. Jako takie, są one lepsze dla skóry i pomóc nawilżają ją. Również dlatego, że można kontrolować proces jak mydło jest wykonany, nie tylko masz komfort wiedząc na pewno, że nie został przetestowany dla zwierząt, ale można również wybrać przyjazne dla środowiska i ekologicznych materiałów.

Kolejną wielką rzeczą tworzyć własne mydło jest, że oprócz kontroli składników, można również kontrolować wszystkie inne elementy swojej mydłem. Co będzie pachnieć? Jaki kształt będzie? Jaki kolor? Wszystkie te są całkowicie w kontroli i jesteś wolny, aby utworzyć mydła jak uważasz. Również dlatego, że można kontrolować każdy element procesu, można kontrolować, co pozostaje poza, jak również to, co dzieje się: można zachować się olejki, perfumy i inne składniki, które znamy są szorstkie na skórze.

Wpis zawdzięczamy