Pages Menu
Categories Menu

olej kokosowy na twarz

olej kokosowy na twarz

Dobre Dolegliwościami for You – wewnątrz i na zewnątrz!

Obecnie jesteśmy wszyscy szukają organicznych do pielęgnacji włosów oraz do pielęgnacji skóry produktów. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że zbyt przetwarzania włosy i skórę chemikaliów jest znacznie niekorzystne w dłuższej perspektywie. W efekcie mamy często spędzają dużo na temat produktów, w tym olejków eterycznych, masło shea, olej arganowy, a lista jest długa. Ale czy wiesz, że czasami najlepszym źródłem dobrej pielęgnacji włosów oraz produktów do pielęgnacji skóry jest bliżej niż myślisz, powiedzmy … Twoja kuchnia pomieszczenie! W tej serii artykułów przeanalizujemy niektóre z najbardziej przeciętnych produktów spożywczych, które będą czynić cuda dla Ciebie, wewnątrz i na zewnątrz!

Awokado

Awokado jest produktem znaleźć w drzewo pochodzące z Meksyku i Ameryki Środkowej. Jest to wspaniałe źródło jednonienasycone kwasy tłuszczowe, potas, kwas foliowy, i wiele witamin. Jest również dobrze wyposażony w błonnik. Zdrowie mądry, awokado jest mocny na zmniejszenie poziomu cholesterolu i ryzyko cukrzycy. Awokado jest dobre dla odżywia włosy i zwracanie jej wilgoć; również nie cud dla skóry. Może być stosowany w miejscach suchych skóry ich hydratu; może on być stosowany do twarzy i ciała do dysponowania brud i dodatkowych olejów pozostawionych w skórze, dźwięk, i oczyścić pory; może on być stosowany w organicznych zarośla ręcznie aby uczynić swoje ręce gładkie. Oto kilka prostych awokado włosów i skóry recepty:

Awokado Głębokie odżywka

Składniki:

1 mały słoik majonezu

pół awokado

Sposób użycia:

1. Peel 1 awokado i usunąć pestki.

2. W średniej wielkości misce połączyć połowę awokado z małego pojemnika z majonezem dopóki jest to zgodne kolor zielony

3. Płynne ciasto do włosów od nasady aż po końce

4.
Budowy Domów z Bala
Wpis zawdzięczamy https://estelaz.pl/