Pages Menu
Categories Menu

olej kokosowy a cholesterol

olej kokosowy a cholesterol

Ze wszystkich decyzji i wyborów, których to dotyczy, produkcji mydła jest zabawa proces twórczy. Wybierając kolory, zapachy, kształty, rozmiary i innych elementów pozwala uwolnić swój umysł i wykorzystać swoją wyobraźnię. Uczenie się, aby mydło pomaga utrzymać starą sztukę od śmierci, i pomaga być bardziej samodzielni. I domowej roboty mydła sprawia, że ??wielkie dary dla innych, też!

Użyj tej podstawowej receptury. Musisz zebrać ług, woda oczyszczona, i trzy oleje: kokosowy, z pestek winogron i oliwy. Od składników tworzenia jednej mieszaniny wszystkich olejów oraz inną mieszaninę ługu i wodą. Bądź ostrożny: Ług i woda dostanie gorące szybko i rozpocząć gaszenie opary, więc może chcesz zrobić tę część na zewnątrz. Rozgrzej olej do 110F i pozwól mieszanina ług chłodne tej temperaturze, a następnie dodać mieszaninę ługu do mieszaniny oleju. Wlać całość do blendera i wymieszać dobrze, aż osiągnie konsystencję budyniu cienkiego. Wreszcie, po jego osiągnięciu właściwej konsystencji, wlać nowy mydło do foremek.

Ponieważ ług jest bardzo żrący, trzeba pamiętać, aby wykonywać podstawowe środki ostrożności, a ty chcesz się upewnić, że masz na sobie rękawice, okulary i fartuch, aby chronić siebie. Jednakże, jeśli sobie wszystko dokładnie, dzięki czemu mydło jest takie proste!

Produkcji mydła jest zabawne, proste, twórczy projekt, który może pomóc rozwinąć swoją wyobraźnię, pomaga Tobie i Twojej rodzinie pozostać zdrowsze, a także pomóc w ochronie środowiska poprzez utrzymywanie się substancji toksycznych. Nie ma powodu, aby nie spróbować!

Jen Hopkins pracuje w branży pielęgnacji skóry od lat. Ona twierdzi, stron internetowych o produkcji mydła organicznych oraz podejmowanie domu mydła. Jeśli chcesz się z nią skontaktować, możesz skorzystać z formularza kontaktowego na jednej ze swoich stron.

Wpis zawdzięczamy