Pages Menu
Categories Menu

olej kokosowy efekty

olej kokosowy efekty

Olej kokosowy – Zdrowy Tłuszcz

Adwokaci i marketingu oleju kokosowego twierdzą, że jest to korzystne dla wszystkiego, od włosów i skóry do serca i nerek zdrowia na HIV i raka. To bardzo trudne zadanie i na pewno taki, który podnosi alarm w wielu. Marketing jest szum, czy jest tam coś do niego?

Od ponad 4000 lat, olej kokosowy został użyty jako pokarm, jak i farmaceutycznym, w przedwojennej Ameryki kokosowy i inne oleje tropikalne były powszechne.http://medicus.koszalin.pl/pl/o-nas W 1950 roku to się zmieniło. Amerykańskie soi i kukurydzy przemysłowa zaczęła dominować na rynku i prowadził agresywną kampanię marketingową, mówiąc, że „tłuszczów nasyconych jest złe dla Ciebie”. oleje tropikalne zostały zastąpione olejów wielonienasyconych i olej kokosowy spadł w zapomnienie.

Obecnie wykonane comeback i jest sprzedawany przez producentów i sprzedawców jako zdrowszą opcją. Niestety, wiele z ich roszczeń są przesadzone, nieuzasadnione lub brak rygorystycznego badania ich kopię zapasową.

olej kokosowy efekty

Tym niemniej pozostaje olej kokosowy olej unikalny, ponieważ zawiera kwas laurynowy (50%), kwas kapronowy i kaprylowy.

Ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne właściwości i przeciwutleniacz.

Korzyści zdrowotne wynikające z Coconut Oil:

olej kokosowy efekty

– Jest to tradycyjny składnik wielu produktów do pielęgnacji skóry i włosów. To wielki http://www.psychoterapiadom.pl nawilżający i może być używana czysta i stosowana wprost na skórze.

– To pomaga utrzymać zdrową wagę. Choć ma tylko nieznacznie mniej kalorii niż inne tłuszcze, jest łatwo przekształcana w energię, to zwiększa energię i wytrzymałość, a hamuje apetyt. Jest to także myśl, aby poprawić funkcjonowanie tarczycy.

– Właściwości przeciwzapalne microbal wzmocnić układ odpornościowy i pomaga organizmowi radzić sobie z bakterii, grzybów i pasożytów. Poprawia trawienie i mogą pomóc w problemach trawiennych takich jak zespół jelita drażliwego.
Wpis zawdzięczamy