Pages Menu
Categories Menu

olej kokosowy golenie

olej kokosowy golenie

Trzy rodzaje tłuszczów

spożycie tłuszczu w organizmie jest bardzo istotne dla naszego organizmu. Musimy trochę tłuszczu w naszej diecie do podtrzymywania funkcji życiowych systemu, włączenie do błon komórkowych i hamuje nadmierne odkładanie tłuszczu.http://banco.com.pl/ Znowu, zamiast martwić się tyle o ilości tkanki tłuszczowej, które spożywamy, musimy skoncentrować się dużo więcej od rodzaju tłuszczu bierzemy w.

Istnieją trzy różne rodzaje tłuszczów: nasycony, jednonienasycony i wielonienasyconych. Nasycone tłuszcze pochodzą głównie z produktów mlecznych, mięsa czerwonego, drobiu, oraz liczne przetworzonej żywności. Tłuszcze nasycone występują również w oleju kokosowego i palmowego olejku. Potrzebny jest szczególną ilość nasyconego tłuszczu w naszej diecie tworzyć cholesterolu, który jest istotnym składnikiem błon komórkowych, jak również działa jak prekursor wszystkich hormonów steroidowych (na przykład, pregnenolon, progesteron, kortyzol i aldosteron) z których każdy ma inną funkcję w organizmie.

olej kokosowy golenie

Na przykład, progesteron i pregnenolonu mają przeciwutleniacz, przeciwzatarciowe, antispasm, anticlotting, przeciwnowotworowych promemory i funkcje promyelination i są pomocne w regulacji cykli menstruacyjnych kobiet. jednonienasycone kwasy tłuszczowe, odkryto na przykład oleje rzepakowy i oliwa z olejku eterycznego, a także w awokado, jest znany jako „dobry tłuszcz”, który w części jest to prawda.

Jedzenie wystarczającej ilości jednonienasyconych tłuszczów ciała wykazano, aby zmniejszyć poziom cholesterolu LDL, „złego” cholesterolu. Pomówmy przez chwilę o olej rzepakowy, który jest obecnie reklamowany jak „zdrowy” oleju. olej rzepakowy, który pochodzi z nasion z rośliny rzepaku (jest to znane jako oleju rzepakowego w innych krajach), jest trujący dla wielu żywych istot.

Jest wykorzystywany jako środek odstraszający owady i był źródłem od wojny chemicznej gazu musztardowego agenta, który został zakazany po wykazano, aby blister płuca i skórę wielu żołnierzy.
Wpis zawdzięczamy